Türkiye
Türkiye

SSL Sertifikaları;

GeoTrust SSL

DV SSL Sertifikası

DV SSL sertifikaları, güvenilir bir alan adı doğrulama seviyesi sağlar.

DV SSL sertifikaları, Google arama sıralamanızı yükseltebilir.

Google arama, SSL sertifikası olan siteleri tanır ve bu siteleri, SSL sertifikası olmayan sitelere göre arama sonuçlarında daha üst sıralara yerleştirerek ödüllendirir. Bu nedenle, DV SSL sertifikası size iki kat avantaj sağlar.

Trafiği ve satışları artırın.

Sertifika Otoritesi (CA) Güvenlik Konseyi tarafından yapılan bir çalışmaya göre, müşterilerin yalnızca %2’si “güvenilmeyen bağlantı” ibaresine rağmen işlemlerine devam ediyor. Bir DV SSL sertifikası, müşterilerin güvenlik hatalarından kaçınmasına yardımcı olarak bu tür kaçışları önler.
%53
QuickSSL Premium
2,291 ₺/Yıl

Uzun dönemde ek indirimler!

İndirimsiz Ücret: 2,618 ₺
%55
QuickSSL Premium Wildcard
9,168 ₺/Yıl

Uzun dönemde ek indirimler!

İndirimsiz Ücret: 20,599 ₺
%17
QuickSSL Premium SAN
4,911 ₺/Yıl

Uzun dönemde ek indirimler!

İndirimsiz Ücret: 5,895 ₺

OV SSL Sertifikası

İşletmeler, sivil toplum örgütleri ve eğitim kurumları için idealdir.

İşletmenizin yasallığını onaylayarak güvenilirliğinizi artırır. Ziyaretçilerin adres çubuğunda kilit simgesi görüntüleyerek, şifrelerini, iletişim bilgilerini veya bağışlarını girmelerinin güvenli olduğunu gösterir.

Ziyaretçilerinizin güvenini kazanın

Kurumsal Doğrulamalı (OV) SSL Sertifikaları, web sitenize gelen ziyaretçilere iddia ettiğiniz işletme olduğunuzu ve sahte bir siteye erişmediklerini gösterir.

Güvenilir olduğunuzu kanıtlayın.

OV SSL Sertifikası, ziyaretçinin tarayıcı çubuğunda küçük bir kilit simgesi ve HTTPS öneki görüntüler, bu da şifreli bir sitede olduklarını gösterir.
%59
True BusinessID OV
3,601 ₺/Yıl

Uzun dönemde ek indirimler!

İndirimsiz Ücret: 8,777 ₺
%35
True BusinessID Wildcard
18,010 ₺/Yıl

Uzun dönemde ek indirimler!

İndirimsiz Ücret: 27,770 ₺
%65
True BusinessID SAN (Flex)
10,150 ₺/Yıl

Uzun dönemde ek indirimler!

İndirimsiz Ücret: 29,146 ₺

EV SSL Sertifikası

Bankalar, kurumlar ve online ödeme alan siteler için idealdir.

En üst düzeyde güvenlik ve web sitesi koruması sağlarlar. Yeşil Site Seal logosu, doğrulanmış şirket adını gösterdiği için çevrimiçi ortamda iyi bir güvenlik göstergesidir.

Güveni arttırın, satışları arttırın.

EV sertifikaları, son müşterilerinizin ve site ziyaretçilerinizin güvenini artırmanın yanı sıra dönüşümleri %17,3’e kadar artırabilir.

Minimum 1.500.000$ garanti.

Garanti tutarı DV veya OV sertifikalarına kıyasla çok daha yüksektir ve 1.500.000 $ ile başlar.

%59
True BusinessID SAN EV
13,098 ₺/Yıl

Uzun dönemde ek indirimler!

İndirimsiz Ücret: 31,929 ₺
%50
True BusinessID EV
6,548 ₺/Yıl

Uzun dönemde ek indirimler!

İndirimsiz Ücret: 13,034 ₺

Platformunuza Değer Katın!

Neden SSL Sertifikası Almalıyım?

SSL sertifikası, bir web sitesi ve kullanıcıları arasında güvenli, şifreli bir iletişimi garanti etmesi nedeniyle önemlidir.

SSL sertifikası ile, şifreler, kredi kartı numaraları ve kişisel veriler gibi hassas bilgiler, internet üzerinde güvende kalır.

Bu, veri hırsızlığını, siber saldırıları önler ve web sitesi ve kullanıcılarının gizliliğini ve güvenliğini korur.

Ayrıca, SSL sertifikası, bir web sitesinin arama motoru sıralamasını iyileştirir ve müşterilerin güvenini artırır, çünkü web sitesinin güvenliği ciddiye aldığını gösterir.

Güvenilirliğinizi kanıtlayan sertifikalar, çevrimiçi kimliğinizi onaylar, güveni artırır.
“Güvenli Değil” uyarısını ortadan kaldırarak potansiyel müşteri kaybını önler.
Arama motorlarında öne çıkar, müşteri çekme potansiyelini artırır.
PCI-DSS, HIPAA, HITECH ve GDPR gibi standartlara uyum sağlar.
Müşterilerin güvenini kazanmak için SSL sertifikaları güvenlik ve güvenilirlik sağlar.
Mobil ve çevrimiçi ödemeleri güvence altına alarak müşteri memnuniyetini artırır.

En doğru kararı verebilmek için hemen kıyaslayın.

GeoTrust SSL'lerin tüm özellikleri.

Aklınıza takılan şeyler mi var? Sıkça Sorulan Sorular

Aklınıza gelen pek çok sorunun cevabı burada.

Gerçekten SSL Sertifikası almalı mıyım?

SSL Sertifikası modern internetin olmazsa olmazıdır. Günümüzde dijital saldırıların aşırı artması ve kullandığımız tarayıcıların, kötü niyetli sağlayıcılara karşı kullanıcıları koruması için ilk olarak denetlediği şey SSL Sertifikasıdır.

Günümüzde kullanıcıların sadece (yaklaşık) %2.5 kadarı SSL Sertifikası olmayan sitelere giriş yapıyor. Bu sizin sitenizi gören müşterilerin, %97.5 oranda kaybına işaret etmektedir. Bu sebepten SSL Sertifikaları bir ek özellik değil ihtiyaçtır. Bu ihtiyacı anlayarak; Siyahhost® olarak Hosting paketlerimizde ücretsiz SSL Sertifikası sağlıyoruz.

SSL Sertifikalarının size ek olarak sağladığı avantajlar da mevcuttur. Bunlara “Avantajlar” başlığına tıklayarak erişebilirsin.

SSL (Secure Socket Layer) aynı zamanda “Güvenli Giriş Katmanı” olarak da adlandırılır.

SSL sertifikasına sahip bir siteye bağlandığınızda o siteyle paylaştığınız her türlü veri (girdiğiniz şifre veya kart bilgisi gibi) tamamen şifrelenerek bağlandığınız sitenin sunucusuna iletilir. Bu şekilde tarayıcınızı internette gezinmek için kullandığınızda verilerinizin güvenliğini artırabilirsiniz.
Ziyaretçilerin bilgilerini korumak için SSL sertifikası gereklidir. Günümüz dünyasında hackleme işlemlerinin yaygınlaşması ve ziyaretçilerin kişisel verilerinin güvenliği konusunda hassasiyetleri, verilerin güvende tutulmasının önemini önemli ölçüde artırdı. Google arama sonuçlarında yer almak için SSL sertifikası da gereklidir.
SSL sertifikaları beş çeşittir: Hızlı Kurulum SSL (DV), Şirketler için SSL (OV), Kurumsal SSL (EV), Wilcard SSL ve UCC SSL E-Posta. Hızlı kurulum SSL (DV), uygun fiyatıyla yaygın olarak kişisel web siteleri, blog siteleri ve SEO çalışmaları için tercih edilen SSL sertifikasıdır.

İşletmeler, e-ticaret siteleri ve çok sayıda kurum SSL (OV) sertifikasını tercih eder. SSL sertifikası, belgelerin sunulması ve kurumsal doğrulama gerektirir. 

Kurumsal SSL (EV), en kapsamlı doğrulama işlemine sahip en güvenilir SSL sertifikasıdır.

Wildcard SSL, alan adı ve tüm alt alan adlarını (subdomain) koruyan bir sertifika çözümüdür.UCC SSL, e-posta sunucuları için kullanılır.
SSL sertifikaları, web sitenizin kimliğini dijital olarak belgeler. Bu şifrelenmiş dijital kimlik üçüncü taraflar tarafından kırıldığında, SSL şirketi sigorta sağlar.

Böyle bir durum normalde meydana gelmez, imkansıza yakındır. Eğer bu durumun gerçekleştiğini düşünüyorsanız, destek talebi açarak tespitini talep edebilirsiniz. Bu konu ile ilgili ekibimiz sağlayıcı otorite ile görüşme başlatacak olup sizi süreçten haberdar edecektir.
E-ticaret siteleri için EV SSL veya Wildcard gibi SSL sertifikaları tercih edilmelidir. Bununla birlikte, e-ticaret için hangi SSL sertifikasını seçeceğinize karar verirken, sertifikanın aşağıdaki özellikleri desteklemesi çok önemlidir: güvenli bir kilit simgesi, 128 bit’lik dünya çapındaki şifreleme standartları, tüm tarayıcılarla ve mobil cihazlarla uyumlu olması ve sertifikanın garanti kapsamında olması.
Hayır, mevcut hosting sağlayıcınızda kullanmak için bizden SSL sertifikası alabilirsiniz.
SSL sertifikasını satın aldıktan sonra kurulum için CSR kodu (Sertifika İmzalama Talebi) oluşturması gerekir. SSL kurulumu, web sitesinin host edildiği sunucu türüne ve hosting kontrol paneline bağlıdır. Örneğin Plesk ve Cpanel gibi Web barındırma hizmetinizi başka bir hosting şirketinden alıyorsanız, bu şirket size sertifikasyon için gereken CSR bilgilerini vermelidir. Siyahhost®, SSL sertifikanız için CSR kodunu oluşturmanıza ve ardından SSL’yi nasıl aktif etmenize yardımcı olur.

Her zaman yanınızdayız. Destek ekibimiz 7/24 saat burada.

Pek çok destek yoluyla, sizin yanınızdayız.