Türkiye
Türkiye

Tüm kaynakları size ait,

Dedicated Sunucu

Neden dedicated sunucuya ihtiyaç duyabilirsiniz? Ne için kullanabilirsiniz?

Peki dedicated sunucu kiralama kimler için uygun?

Siyahhost® KVKK gereği sizin sunucu içeriğini denetlemez/ görüntülemez. Bu sebepten dilediğiniz içeriği barındırabilirsiniz, tabi yasalar çerçevesinde. Detaylı bilgiye “SSS” kısmından ulaşabilirsiniz.

Dedicated sunucu seçerken nelere dikkat etmeliyiz?

Öncelikle dedicated sunucu seçerken, sunucuyu kullanacağınız projenin ihtiyaçlarını değerlendirmelisiniz.

Dedicated sunucular bütün kaynaklarıyla size ait tek bir sunucudur. Bu sebepten kapasite yükseltimi için fiziksel müdahale gerekecektir. Proje ihtiyaçlarınızı önceden bilmek, gelecekteki olası kesintilerin önüne geçecektir.

Dedicated Sunucularımız

Tüm sunucularımız Türkiye/Bursa’da bulunan veri merkezinde barındırılmaktadır. Size en uygun olanı seçip kurulum talep edebilirsiniz.

Aradığınızı bulamadınız mı? Siz ihtiyaçlarınızı anlatın, yeter.

Size özel, ayarlamalar yapalım.

Yandaki kayıt formunu 1 dakika içerisinde doldurun. En kısa sürede sizinle iletişime geçelim.

Sunucunuza Güvenli bir Yuva

Veri merkezimizde sağlam altyapı ve güvenilir co-location.

Burada özetlenenden fazlasını öğrenmek için lütfen Co-Location hizmetlerimizi keşfetin.

Dedicated Sunuculara Neler Dahil?

Standartlara ek size kazandıracak, özellikler.

Tüm donanımlarımızı sıfır olarak sadece sizin için kullanıyor ve sizlere mümkün olan en yüksek hızı ve performansı sunuyoruz.
Kendi sahip olduğumuz secure uplink ve yüksek hat kapasitesi sayesinde hat tabanlı saldırıların tamamını siz farkına varmadan engelliyoruz.
İlk kurulumda ücretsiz olarak sunucunuza işletim sisteminin yanı sıra istediğiniz paneli yükleyebilir (cPanel, CWP vb.) ve optimizasyonunu yapabiliriz.
Sunucularımız 100 MBit/s hatta ve 1 GBit/s uplink değerine sahiptir. Bu eşsiz hızda rahatlıkla yüksek trafikli sitelerinizi barındırabilirsiniz.
Sunucunuzun kesintiye uğramaması bizim için önemli. Bu sebeple elimizden geleni yapıyor ve %99.9 uptime garantisi veriyoruz.
Sunucunuza Windows’tan CentOS’a bütün işletim sistemlerini kurabiliriz. Ayrıca VMware veya diğer yazılımlar ile sanallaştırma yapabiliriz.

Aklınıza takılan şeyler mi var? Sıkça Sorulan Sorular

Aklınıza gelen pek çok sorunun cevabı burada.

Hosting nedir? Domain ile arasındaki fark nedir?

Web hosting, web sitenizi internette erişebilir hale getiren bir hizmettir ve web hosting sağlayıcıları web sitesi dosyalarınızı depolayan bir web sunucusu kiralar. Basitçe söylemek gerekirse, sitenizi çalışır duruma getirmek için bir hosting planına ihtiyacınız var.

Web hosting, web sitelerini depolayıp bunları internette erişilebilir kılan bir hizmettir. Öte yandan, alan adı esasında web sitenizin adresidir, örneğin siyahhost.com. Her ikisi de tamamen işlevsel bir web sitesi kurmak için çok önemli unsurlardır.

Web hosting hizmetleri olmadan, bilgisayarınızı derin teknik bilgi ve yüksek bakım maliyetleri gerektiren bir web sitesi sunucusuna dönüştürmeniz gerekir. Alan adları olmadan, insanların web sitenizi ziyaret etmek için bir IP adresi kullanması gerekir, bunu kullanmak hiç pratik değildir ve hatırlaması da oldukça zordur.

Siyahhost® ile bir web hosting planını almak çok basittir. Fiyat tablosuna giderek web hosting paketlerinden birini seçin ve Sepete ekle düğmesine tıklayın.

Ödeme sayfasına gidip bir abonelik dönemi seçin. Web hosting hizmetlerimizi aylık olarak alabilirsiniz, ancak daha çok tasarruf yapmak isterseniz daha uzun planları öneriyoruz.

Ardından, yeni bir Siyahhost® hesabı oluşturun veya mevcut hesabınızda oturum açıp bir ödeme yöntemi seçin. Kişisel bilgilerinizi girin ve kayıt işlemini tamamlamak için Güvenli Ödeme Yap düğmesine tıklayın.

Ödemeyi tamamladıktan sonra, hosting hesabınıza erişmek için giriş bilgilerini alacaksınız. Hesabınız üzerinden birden çok web sitesini, alan adını, e-posta hesabını, veritabanını, dosyayı ve daha fazlasını yönetebilirsiniz.

Her zaman yanınızdayız. Destek ekibimiz 7/24 saat burada.

Pek çok destek yoluyla, sizin yanınızdayız.