Türkiye
Türkiye

Size en uygun paketler;

Kurumsal Mail Ücretleri

Temel
%0

Kullanışlı ve kullanımı kolay bir
mail hizmeti arayan profesyonel veya şirketler için. Ekonomik bir başlangıç

56 ₺/Ay*

1.5 EUR Üzerinden Hesaplanır

Yönetim
Webmail Özellikleri
Depolama Seçenekleri
Güvenlik
Firma Verileri
Profesyonel
%0

Tüm işbirlikçileriyle koordinasyon ve iletişim kurmak için profesyonel bir e-posta hizmetine ihtiyaç duyan şirketler için.

67 ₺/Ay*

1.9 EUR Üzerinden Hesaplanır

Yönetim
Webmail Özellikleri
Depolama Seçenekleri
Güvenlik
Firma Verileri
Kurumsal
%0

Gelişmiş iletişim araçlarına ve yüksek düzeyde e-posta hizmetine ihtiyaç duyan kuruluşlar için.

105 ₺/Ay*

3 EUR Üzerinden Hesaplanır

Yönetim
Webmail Özellikleri
Depolama Seçenekleri
Güvenlik
Firma Verileri

Teklifinizi Seçeneklerle Yükseltin

Standartlara ek size kazandıracak, özellikler.

E-posta arşivi, gönderilen ve alınan tüm mesajların bir kopyasını, herhangi bir yazılım veya eklenti yüklemeye gerek kalmadan tamamen Bulutta kaydeder ve saklar.

Posta kutunuzun kapasitesini 25GB’a çıkarmak için ek alan satın alabilirsiniz. 50 ve 100GB’lık yükseltmeler için lütfen bizimle iletişime geçin.

Posta kutusu başına günlük posta sayısını 2000, 5000 veya 10000’e çıkarmak için ek paketler. İşlemsel e-postalar göndermek için tasarlanmıştır.

Havuz Depolamalı E-Posta

Farklı bir kurumsal e-posta isteyenler için.

ve burada yazamadığımız onlarca özellik ve yazılım. Daha fazla bilgi için paket kısıtlama kısmına gözatabilirsiniz.

Aradığınızı bulamadınız mı? Siz ihtiyaçlarınızı anlatın, yeter.

E-Posta paketlerini size özel fiyatlandıralım.

Yandaki kayıt formunu 1 dakika içerisinde doldurun. En kısa sürede sizinle iletişime geçelim.

Özellikler ve Hizmetler Her Zaman Tüm Planlara Dahildir.

E-postalara standart POP, IMAP, SMTP ve Webmail protokolleri aracılığıyla erişin. Tam bir uyumluluk içinde çalışır.

Alanlarınızın itibarını yönetin ve mesajlarınız için en iyi teslimatı elde edin. Her alan adı için özel bir DKIM imzasını etkinleştirebilirsiniz.

Tüm e-posta hesapları güçlü ve profesyonel bir E-posta Güvenliği çözümüyle korunmaktadır. İhtiyaç durumunda özelleştirilebilir.

Otomatik içe aktarma ve taşıma araçlarımız sayesinde mevcut e-posta sağlayıcınızdan Siyahhost® E-Posta’ya geçiş yapmak kolaydır.

Webmail’i ve Kontrol Panelini şirket logonuz ve adınızla özelleştirebilirsiniz. Bu sayede Siyahhost®un bilgileri webmailinizde gözükmez.

Yedekleme hizmete dahildir ve ayrıca yanlışlıkla silinmesi durumunda mesajları kurtarmak için yedeklemeye erişme olanağınız da vardır.

Aklınıza takılan şeyler mi var? Sıkça Sorulan Sorular

Aklınıza gelen pek çok sorunun cevabı burada.

Hosting nedir? Domain ile arasındaki fark nedir?

Web hosting, web sitenizi internette erişebilir hale getiren bir hizmettir ve web hosting sağlayıcıları web sitesi dosyalarınızı depolayan bir web sunucusu kiralar. Basitçe söylemek gerekirse, sitenizi çalışır duruma getirmek için bir hosting planına ihtiyacınız var.

Web hosting, web sitelerini depolayıp bunları internette erişilebilir kılan bir hizmettir. Öte yandan, alan adı esasında web sitenizin adresidir, örneğin siyahhost.com. Her ikisi de tamamen işlevsel bir web sitesi kurmak için çok önemli unsurlardır.

Web hosting hizmetleri olmadan, bilgisayarınızı derin teknik bilgi ve yüksek bakım maliyetleri gerektiren bir web sitesi sunucusuna dönüştürmeniz gerekir. Alan adları olmadan, insanların web sitenizi ziyaret etmek için bir IP adresi kullanması gerekir, bunu kullanmak hiç pratik değildir ve hatırlaması da oldukça zordur.

Siyahhost® ile bir web hosting planını almak çok basittir. Fiyat tablosuna giderek web hosting paketlerinden birini seçin ve Sepete ekle düğmesine tıklayın.

Ödeme sayfasına gidip bir abonelik dönemi seçin. Web hosting hizmetlerimizi aylık olarak alabilirsiniz, ancak daha çok tasarruf yapmak isterseniz daha uzun planları öneriyoruz.

Ardından, yeni bir Siyahhost® hesabı oluşturun veya mevcut hesabınızda oturum açıp bir ödeme yöntemi seçin. Kişisel bilgilerinizi girin ve kayıt işlemini tamamlamak için Güvenli Ödeme Yap düğmesine tıklayın.

Ödemeyi tamamladıktan sonra, hosting hesabınıza erişmek için giriş bilgilerini alacaksınız. Hesabınız üzerinden birden çok web sitesini, alan adını, e-posta hesabını, veritabanını, dosyayı ve daha fazlasını yönetebilirsiniz.

Her zaman yanınızdayız. Destek ekibimiz 7/24 saat burada.

Pek çok destek yoluyla, sizin yanınızdayız.