Türkiye
Türkiye

Faklı bir yorum;

Havuz E-Posta

Türkiye Lokasyon

Özellikle son yasal mevzuatlar ile kurum ve kamu verilerinin yurt içinde tutulması zorunlu hale getirilmiştir. Kurumsal mail hosting ile kurumsal ve hassas bilgi niteliğindeki tüm verilerinizi yasal mevzuatlara uygun saklayabilir ve paylaşabilirsiniz.

Havuz Depo Nedir?

Bu özellik müşterilerimizin ihtiyaçları geliştirilmiştir. Tek bir depolama birimine tüm e-posta adresleri bağlanır.

E-Posta Güvenliği

Güvenlik hizmeti hem aktif hem de pasif koruma sağlar. Siz farketmeden sizin için 7/24 otomatik olarak çalışır.

Havuz E-Posta Planlarımız;

hMail-10
%10
300 ₺/Ay
Şimdi Ödenecek: 3,519 ₺
hMail-25
%16
431 ₺/Ay
Şimdi Ödenecek: 4,935 ₺
hMail-50
%20
670 ₺/Ay
Şimdi Ödenecek: 7,844 ₺
hMail-100
%24
1,047 ₺/Ay
Şimdi Ödenecek: 11,931 ₺
hMail-200
%28
1,741 ₺/Ay
Şimdi Ödenecek: 19,792 ₺

Aradığınızı bulamadınız mı? Siz ihtiyaçlarınızı anlatın, yeter.

Size en uygun ürünü size özel düzenleyelim.

Yandaki kayıt formunu 1 dakika içerisinde doldurun. En kısa sürede sizinle iletişime geçelim.

Tüm Verileriniz Türiye'de Kalsın

KVKK ve yasal mevzuata %100 uyumluluk sağlayın.

1 Temmuz 2020 tarihli Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) ve Cumhurbaşkanlığı Bilgi ve İletişim Güvenliği Tebliği kapsamında, tüm e-posta verileriniz yasal düzenlemelere uygun bir şekilde güvenle Türkiye içinde saklanmaktadır. İzmir-Türkiye konumlu sunucular üzerinden, Türk vatandaşı olan bir teknik ekibin yönettiği tamamen yerli sermayeli bir Türk şirketi tarafından hizmet verilmektedir. Özellikle güncel yasal düzenlemelerle, kurum ve kamu verilerinin Türkiye içinde tutulması zorunlu hale getirilmiştir. Kurumsal e-posta barındırma hizmeti ile kurumsal ve hassas bilgilerinizi yasal mevzuatlara uygun bir şekilde saklayabilir ve paylaşabilirsiniz.

Yapay Zeka Destekli Anti Spam

İstenmeyen mailler size ulaşmadan engellensin.

Havuz e-posta barındırma hizmeti, entegre anti-spam sistemi ile sunulmaktadır. Yapay zeka destekli bu anti-spam sistemi, küresel çapta faaliyet gösterir ve dünya genelinde aynı sistem kullanıcılarından gelen analiz ve yeni vaka bildirimleri ile sürekli güncellenen bir spam koruması sağlar. İstenmeyen veya zararlı e-postaları engeller, böylece size ulaşmadan önce kontrol sizde olur. Bu şekilde, e-posta akışınızı tamamen yönetebilir ve temiz bir ileti kutusuyla zaman kaybetmezsiniz. Ayrıca, Veridyen müşteri paneli aracılığıyla, müşterilerinizin size göndermesini istemediğiniz alan adlarını kara listeye alabilir veya spam korumasını atlamasını istediğiniz alan adlarını beyaz listeye ekleyip çıkarabilirsiniz.

Profesyonel Mail Gateway

E-Posta alışverişiniz kesintisiz bir şekilde devam etsin.

Havuz e-posta barındırma hizmeti, profesyonel bir mail geçidi (gateway) ile birlikte sunulur. Bu geçit aracılığıyla gönderilen mailler, 4359 farklı IP adresi üzerinden dengeli bir şekilde (cluster) iletilir. Bu yöntemle, gönderilen mailler sürekli olarak farklı IP adreslerinden gönderildikleri için alıcıların spam, istenmeyen, junk veya önemsiz klasörlerine düşme olasılığı minimize edilir. Ancak, gönderilen e-posta belirli kelimeler nedeniyle filtrelenirse veya alıcı sizi alan adı temelli olarak kara listeye almışsa, profesyonel mail geçidinin etkisi sınırlı olabilir. Bu nedenle, inbox garantisi %99.98 olarak sunulmaktadır.

E-mail Hesaplarınızı Taşıyoruz

Ücretsiz. E-mail verilerinizi kaybetmeyeceksiniz.

Diğer firmalardaki tüm e-posta verilerinizi, eğer IMAP protokolünü destekliyorsa, ücretsiz olarak taşıyoruz. Yandex Mail, Microsoft Exchange, Outlook, G Suite, Microsoft 365, Zoho, Zimbra, IceWarp, MailEnable gibi hizmetler IMAP protokolünü desteklemektedir. Ücretsiz taşıma işlemi, teknik ekibimiz tarafından hizmetinizin aktivasyonu sonrasında talebinize göre sıraya alınır ve sizinle bir zamanlama planlaması yapılır. Taşıma işlemi sadece e-posta verilerinizi içermekte olup, eski firmanızda kullanılan takvim, görevler ve notlar gibi ek özelliklere ait verileri kapsamamaktadır.

Özellikler ve Hizmetler Her Zaman Tüm Planlara Dahildir.

SpamExperts’in yapay zeka destekli güçlü koruması ile istenmeyen maillere son!

Tamamen Türkçe webmail üzerinden mail alıp gönderebilirsiniz.

Windows, Mac, Android mobil cihaz ve tabletlerde mailinizi yönetebilirsiniz.

Mail hostinginiz profesyonel ekibimiz tarafından ücretsiz bir şekilde taşınmaktadır.

Görev ve not yönetimini Türkçe arayüz sayesinde organize edebilirsiniz.

Verileriniz Türkiye’deki sunucularda, Türk çalışanlar tarafından denetlenir.

Aklınıza takılan şeyler mi var? Sıkça Sorulan Sorular

Aklınıza gelen pek çok sorunun cevabı burada.

Kurumsal E-Posta ve Havuz E-Posta arasındaki fark nedir?

Web hosting, web sitenizi internette erişebilir hale getiren bir hizmettir ve web hosting sağlayıcıları web sitesi dosyalarınızı depolayan bir web sunucusu kiralar. Basitçe söylemek gerekirse, sitenizi çalışır duruma getirmek için bir hosting planına ihtiyacınız var.

Web hosting, web sitelerini depolayıp bunları internette erişilebilir kılan bir hizmettir. Öte yandan, alan adı esasında web sitenizin adresidir, örneğin siyahhost.com. Her ikisi de tamamen işlevsel bir web sitesi kurmak için çok önemli unsurlardır.

Web hosting hizmetleri olmadan, bilgisayarınızı derin teknik bilgi ve yüksek bakım maliyetleri gerektiren bir web sitesi sunucusuna dönüştürmeniz gerekir. Alan adları olmadan, insanların web sitenizi ziyaret etmek için bir IP adresi kullanması gerekir, bunu kullanmak hiç pratik değildir ve hatırlaması da oldukça zordur.

Siyahhost® ile bir web hosting planını almak çok basittir. Fiyat tablosuna giderek web hosting paketlerinden birini seçin ve Sepete ekle düğmesine tıklayın.

Ödeme sayfasına gidip bir abonelik dönemi seçin. Web hosting hizmetlerimizi aylık olarak alabilirsiniz, ancak daha çok tasarruf yapmak isterseniz daha uzun planları öneriyoruz.

Ardından, yeni bir Siyahhost® hesabı oluşturun veya mevcut hesabınızda oturum açıp bir ödeme yöntemi seçin. Kişisel bilgilerinizi girin ve kayıt işlemini tamamlamak için Güvenli Ödeme Yap düğmesine tıklayın.

Ödemeyi tamamladıktan sonra, hosting hesabınıza erişmek için giriş bilgilerini alacaksınız. Hesabınız üzerinden birden çok web sitesini, alan adını, e-posta hesabını, veritabanını, dosyayı ve daha fazlasını yönetebilirsiniz.

Her zaman yanınızdayız. Destek ekibimiz 7/24 saat burada.

Pek çok destek yoluyla, sizin yanınızdayız.