Türkiye
Türkiye

Verileriniz değerlidir!

Kurumsal Mail Güvenliği

Güvenlik Şeması

Sistem nasıl çalışıyor?

Siyahhost® E-Posta servislerinde güvenliğe ek ücret ödemezsiniz. Ek kurulumlarla uğraşmadan.

Eşsiz güvenlik tedbirleri sürekli olarak aktif.

Dilerseniz firmanız için ek tedbirler oluşturabilirsiniz.

Siyahhost® e-posta güvenlik hizmeti hem aktif hem de pasif koruma sağlar. Aktif koruma, posta kutularını e-posta adreslerine yönlendirilen her türlü kötü amaçlı materyalden korur. Pasif koruma, hedefe yönelik ve yapılandırılabilir güvenlik politikaları aracılığıyla şirket posta kutusunun güvenliğinin artırılmasına yardımcı olur.

Hesap Devralma Koruması

Suçluların kurbanı olmayın, biz sizi koruruz.

Hesap Devralma, suçluların kurbanın oturum açma bilgilerini çalarak kimliğini çalmayı başardıkları bir saldırıdır. Siyahhost®, Hesap Devralma Koruması sistemini içerir. Koruma, çeşitli düzeylerde analiz ve prosedürlerden oluşur. Posta kutularına erişimler sürekli olarak izleniyor ve anormal bir durum olması durumunda alarm tetiklenebiliyor. Kullanıcı ayrıca, e-posta kutusunda e-postalarının harici bir adrese iletilmesi ayarlandıysa bilgilendirilir.

Güvenlik Politikaları

Doğru koruma, doğru politika.

Siyahhost®’a entegre E-posta Güvenliği çözümü, bir şirketin veya bir kullanıcı grubunun özel ihtiyaçlarına uyarlamak için çok sayıda güvenlik politikası belirlemenize ve tanımlamanıza olanak tanır.

Örneğin, iki faktörlü kimlik doğrulamayı (2FA) tüm kullanıcılarda etkinleştirmek ve yalnızca bir grup kullanıcı için e-postalara koşullu erişimi yalnızca güvenilir IP’lerden bağlanmaları durumunda etkinleştirmek mümkündür.

Mevcut temel güvenlik politikalarımız;

Mevcut temel güvenlik politikalarımız;

Diğer Avantajlar

Daha fazlasıda var ama, güvenlik öncelik.

Siyahhost® tarafından sunulan E-posta Güvenliği çözümü, platforma tam entegre olma avantajına sahiptir, bu nedenle ilk erişimden itibaren kullanılabilir ve ilave konfigürasyon veya bakım gerektirmez.

Ayrıca, dolandırıcıların antispam ağ geçidini atlayarak doğrudan sunucunun MX’ine e-posta göndermek için kullandıkları “ağ geçidi baypas” tekniğine karşı da koruma sağlar.